Якщо у Вас є ідея цікавого додатку для Android і Ви готові її реалізувати і вивести свою власну програму на ринок. Ви не можете дочекатись того моменту, коли Ваш Android-додаток почнуть завантажувати, коли Ви отримаєте перші відгуки та прибутки … Але є лише одна проблема: у Вас немає підказки, з чого почати!

Вивчати програмування самостійно досить складно, але з розвитком Android це може стати ще складнішим. Для того щоб програмувати на Android недостатньо лише розуміти  Java також потрібно встановити все програмне забезпечення Android і дізнатись про всі нюанси що стосуються розробки додатків під Android.

Для створення додатку під Android потрібно: SDK (Software Development Kit), IDE (інтегроване середовище розробки) таке як Android Studio або Eclipse, Java Development Kit (JDK), а також віртуальний пристрій для тестування. Все це вимагає певних налаштувань роботи, і це ще до того моменту, як Ви почнете шукати такі речі, як послуги Google Play, розміри екрана, рівні API …

Для кого цей курс

Цей курс призначений для тих, хто раніше не програмував і хоче навчитись створювати додатки на Android. Звісно, вивчати щось нове особливо програмування – складно. Ми будемо допомагати Вам у процесі навчання і створення додатків на Android.

Які переваги вивчення курсу програмування на Android в нас

Під час проходження курсу Ви познайомитеся з особливостями розробки під Android та архітектурою ОС. Ми навчимо Вас основам розробки і налагодження додатків на мобільних пристроях. Також Ви дізнаєтеся, як правильно проектувати програми, робити їх гнучкими і надійними. 


Коротко про курс

Дата проведення: 24 липня 18:00 год (понеділок)
Тривалість: 22 заняття по 2 год .
Вартість: 3 000 грн.
Лектор: Павло Хмарний.

ПРОГРАМА Курсу

-AndroidStudio. Структура проекту.
-Компоненти в Android. Activity. Види Activity.
-XML. Типи Layout. LayoutParams.
-Типи View. Взаємодія з кодом. Програмне створення Layout.
та View. Динамічне створення Layout.
-Intent. IntentFilter. Context. Extras.
-Click. Touch. Multitouch.
-AlertDialog. DatePickerDialog. TimePickerDialog.
-ListView. LayoutInflater. Множинний вибір в ListView.
-Menu. MenuInflater.
-PagerView, GridView. Адаптери.
-Зберігання даних SharedPreferences. SQLiteDatabase. ContentProviders.
-Spinner. ExpandableListView.
-WebView.
-ImageView. Встановлення зображення як wallpaper. Picasso.
-Поворот екрану. onSaveInstanceState.
-UI Thread. AsyncTask.
-Service. Життєвий цикл Service.
-BroadcastReciever. Notifications. Foreground.
-Fragment. Життєвий цикл і види Fragment.
-Віджети.
-Запис і відтворення аудіо.
-Запис і відтворення відео.
-Робота з Permissions.
-Робота з сенсорами.
-Робота з картами Google.


Результати навчання

Після вивчення курсу Ви зможете: -Розробляти додатки на Android із гнучким інтерфейсом, використовуючи останні інновації у світі Android. -Самостійно удосконалювати отримані знання.


Реєстрація на курс

Ми сподіваємося, що Ви багато чого навчитеся під час проходження цього курсу і зможете вирішитие, як краще продовжити свій шлях в якості розробника додатків для Android, якщо ви зацікавлені в проходженні такого шляху, то поспішайте зареєструватись.


Де нас знайти