Курси та навчальні програми в IT HOUSE

Робототехніка

Які переваги вивчення робототехніки Навчальні програми Результати навчання Про ментора Реєстрація на навчання   Які переваги вивчення робототехніки Розвивають уяву, логіку і творчі здібності Розвивають дрібну моторику рук, уважність Знайомлять із законами математики і фізики, дозволяють побачити їх роботу в дії Знайомлять з принципами проектування і створення механізмів Збагачують словниковий запас і розвивають навички спілкування при поясненні роботи моделі Навчають ефективно працювати в команді Вчать спостерігати і концентруватися Навчають основам алгоритмізації і побудови програм при програмуванні роботів Допомагають навчитися вирішувати складні завдання, розвивають абстрактне мислення Розвиває самостійність, завзятість і терпіння Навчальні програми…Продовжити читати “Робототехніка”

Інтенсив-курс Графічний дизайн

Для кого цей курс Графічний дизайн-інтенсив – курс для тих, хто хоче змінити професію і працювати в новій для себе сфері. А також для тих, кому просто цікавий дизайн як напрям розвитку. Курс графічного дизайну в цьому випадку – це прекрасна можливість розвинути свої творчі здібності. А також можливість навчитись працювати із такими комп’ютерними програми як: AdobePhotoshop та AdobeIllustrator. Курс відкриває шлях в світ графічного дизайну і розрахований на слухачів, які не мають попередньої підготовки. Завдяки високій кваліфікації ментора і продуманому підбору предметів вже через два з…Продовжити читати “Інтенсив-курс Графічний дизайн”

IT HOUSE & Настільні фінансові ігри для дітей

Дитячі бізнес-ігри У IT House coworking стартували  ігри 18 лютого! У процесі гри Cash— flow у дітей виробляється звичка зосереджуватися, уміло спілкуватися, логічно мислити. Формуються знання про певні фінансові поняття та механізми. Необхідність дотримання правил у грі та приймати рішення дає той досвід, який допомагає виробляти грамотну поведінку з грошима. Просто про фінанси? Як навчити своїх дітей стати і бути багатими? ➡️ Відповідь за грою!

IT HOUSE & IT АКАДЕМІЯ

ІТ Академія для дітей та підлітків! Інтерактивне навчання від «Академії ITHOUSE» – це: Навчання тривалістю 3-4 місяці; Вивчення мов програмування; Робота з графічними редакторами; Хороша база для подальшого навчання в IТ-сфері. 1 рівень Ознайомлення з основами комп’ютерних наук Тривалість заняття 1год В курс входить робота з найпопулярнішим відеоредактором, створення власного YouTube каналу та обробка зображень в графічному редакторі PhotoShop. А також створення власних ігор із застосуванням 3D редакторів та вивчення основ мов програмування як для початківців так і для професіоналів. 2 рівень Основи Web –…Продовжити читати “IT HOUSE & IT АКАДЕМІЯ”

IT HOUSE & IT CAMP

ІТ Табір для дітей 10-15 років Попередня реєстрація на курс Навчаємося основам програмування разом із нами! Ринок IT-технологій стрімко розвивається, відтак потребує спеціалістів у своїй сфері. Для розвитку майбутньої потужної IT-індустрії необхідна ґрунтовна базова підготовка, яку Ви можете здобути разом із нами. Запрошуємо на цікаве та інтенсивне навчання для дітей віком від 10 до 15 років. Вперше у Тернополі навчання нового формату: навчання основам роботи в середовищах Blocky, BBC micro:bit, MIT App Inventor; вміння комунікувати і працювати в команді; ознайомлення з мовою програмування Python і…Продовжити читати “IT HOUSE & IT CAMP”

IT HOUSE & SEO

Інтенсив-курс. SEO Попередня реєстрація Лектор: Анатолій Молодечкін Засновник компанії WebCube – http://wcube.com.ua За 7 років функціонування розроблено понад 100 сайтів різної складності. ➡️ Основний напрямок компанії: ІТ консультування, розробка та просування сайтів для комерційних організацій. На даний момент компанія супроводжує та просуває бізнес в Інтернеті 28 комерційних організацій: Decorize.com.ua Shkura.com.ua Karapyzik.net.ua Arena-glass.com.ua Skelko.com.ua Gns-kaminy.com.ua Topwedding.com.ua Gavrylivsons.com.ua Старт: 25/02/2017 Варітсть курсу: 750 грн, 1 модуль – 200 грн. 4 Модуля Тривалість модуля – 4 години з перервами на каву Теми модулів   Модуль 1 – 25/02/2017 1. Основи…Продовжити читати “IT HOUSE & SEO”

IT HOUSE & BRAINBASKET FOUNDATION

Безкоштовні курси перекваліфікації в ІT Попередня реєстрація на курс BRAINBASKET FOUNDATION BrainBasket Foundation – це благодійний проект що прагне підготувати 100 000 нових IT-спеціалістів до 2020 року! Станьте частиною цього процесу, отримайте нові навички та станьте частинкою цієї амбітної цілі! 20.01. відбулась презентація проектів фонду, які: сприятимуть продуктивному використанню ІТ індустрії; допоможуть сформулювати професійне бачення; забезпечать розвиток подальшого карєрного росту; нададуть можливість створення робочих місць в ІТ-галузі. Не пропустіть подію, яка дозволить переглянути ваше ставлення щодо сучасних новацій та можливостей програмування Тому, чекаємо Вас у…Продовжити читати “IT HOUSE & BRAINBASKET FOUNDATION”

IT HOUSE & KID’IT

Програмування для наймолодших (5-9 років) Попередня реєстрація на курс Навчаємось змалечку разом з нами! Запрошуємо навчитись такій серйозній справі як програмування вже з 5ти років. Не вірите що це можливо? А ми віримо у ваших діток! Дайте вашим чадам шанс полюбити ІТ напрямок та знайти себе у ньому! Перший в Україні освітньо-технологічний майданчик для дітей 5-9 років сприяє: зміщенню акценти з пасивної споживчої позиції на активну – творчу; вмінню комунікувати і працювати в команді; розвитку критичного мислення, визначивши і вирішивши проблему; креативному розвитку і самовираженню…Продовжити читати “IT HOUSE & KID’IT”

Організувати навчання на базі IT House

Маєте ідеі для нових курсів чи воркшопів ІТ спрямування? Наш навчальний центр з радістю допоможе вам все організувати! Звертайтесь до нас зручним для вас способом

Заповніть форму Заповніть форму Перейти на форму
Надішліть нам листа Надішліть нам листа contact@it-house.com.ua
Зателефонуйте нам Зателефонуйте нам +380 068 767 9258