Курси та навчальні програми в IT HOUSE

Інтенсив-курс Графічний дизайн

Інтенсив-курс Графічний дизайн

Для кого цей курс Графічний дизайн-інтенсив – курс для тих, хто хоче змінити професію і працювати в новій для себе сфері. А також для тих, кому просто цікавий дизайн як напрям розвитку. Курс графічного дизайну в цьому випадку – це прекрасна можливість розвинути свої творчі здібності. А також можливість навчитись працювати із такими комп’ютерними програми як: AdobePhotoshop та AdobeIllustrator. Курс відкриває шлях в світ графічного дизайну і розрахований на слухачів, які не мають попередньої підготовки. Завдяки високій кваліфікації ментора і продуманому підбору предметів вже через два з…Продовжити читати “Інтенсив-курс Графічний дизайн”

ІТ Академія

ІТ Академія

Які переваги вивчення робототехніки Навчальні програми Результати навчання Про ментора Реєстрація на навчання   Які переваги вивчення робототехніки Розвивають уяву, логіку і творчі здібності Розвивають дрібну моторику рук, уважність Знайомлять із законами математики і фізики, дозволяють побачити їх роботу в дії Знайомлять з принципами проектування і створення механізмів Збагачують словниковий запас і розвивають навички спілкування при поясненні роботи моделі Навчають ефективно працювати в команді Вчать спостерігати і концентруватися Навчають основам алгоритмізації і побудови програм при програмуванні роботів Допомагають навчитися вирішувати складні завдання, розвивають абстрактне мислення Розвиває самостійність, завзятість і терпіння Навчають ефективно…Продовжити читати “ІТ Академія”

Графічний дизайн

Графічний дизайн

Які переваги вивчення графічного дизайну Детальніше про курс Результати навчання Про ментора Реєстрація на навчання   Чим займається графічний дизайнер? Створює айдентику та фірмові стилі Розробляє макети сайтів і лендінгів Створює дизайн реклами Створє графіку для соціальних мереж Розробляє поліграфічну продукцію Працює над книгами та журналами Фірмовий стиль і брендинг Дизайн робочих місць Детальніше про курс Мета курсу Навчання побудовано за системою зарубіжних артшкіл. Особливу увагу зосереджено на вихованні в студента “дизайнера”, а не машину для бездумного розміщення тексту і обробки зображень. Метою курсу -…Продовжити читати “Графічний дизайн”

3D Game craft

3D Game craft

Які переваги вивчення 3D Game craft Грунтовні знання і відмінну практику в роботі з 3D-редактором: навігація, інтерфейс, маніпуляції Розуміння логіки low / middle / high-poly моделювання Досвід створення власних 3D-моделей Навики створення матеріалів, текстур і UVW-map Постійна допомога та консультація досвідченого інструктора Розбір 3D Coat для спрощення реалістичного текстурування Використання Z-Brush в загальному процесі розробки Навчальна програма 3D Game craft Мета курсу Продемонструвати дітям, що таке сфера розробки ігор, навчити їх, як можна створити власний віртуальний світ та керувати ним, а в майбутньому заробляти на…Продовжити читати “3D Game craft”

Школа лідерства

Школа лідерства

Які переваги навчання в школі лідерства Навчальні програми Результати навчання Про ментора Реєстрація на навчання   Які переваги навчання у школі лідерства Збагачують словниковий запас і розвивають навички спілкування Розвивають уяву, логіку і творчі здібності Навчають ефективно працювати в команді Вчать спостерігати і концентруватися Навчають основам алгоритмізації і побудови програм при програмуванні роботів Допомагають навчитися вирішувати складні завдання, розвивають абстрактне мислення Розвиває самостійність, завзятість і терпіння Навчальні програми Школа Лідерства Мета курсу Вивчення базових понять робототехніки, основ механіки, математики та програмування. Завдання Сприяння формуванню в учнів початкових знань…Продовжити читати “Школа лідерства”

Курси

Напрямок: Перші кроки Розробка ігор Основи програмування Графічний дизайн Програмування Майстер-клас Лідерські здібності Front End development Все Вік дитини: від 8від 11від 16від 6від 12від 14Все Робототехніка Scratch – нове середовище для навчання школярів програмуванню. У Scratch можна створювати повноцінні фільми та ігри. Це об’єктно-орієнтоване середовище, в якому блоки програм збираються з різнокольрових цеглин, як в конструкторі Лего. Тривалість: 2 год Вік: від 8 Ціна: 100 грн/зан. Форма реєстраціїДетальніше 3D Game craft 3D Gamecraft – це курс для дітей, які цікавляться сучасними технологіями та хотіли…Продовжити читати “IT HOUSE – НАВЧАННЯ”

Робототехніка

Робототехніка

Які переваги вивчення робототехніки Навчальні програми Результати навчання Про ментора Реєстрація на навчання   Які переваги вивчення робототехніки Розвивають уяву, логіку і творчі здібності Розвивають дрібну моторику рук, уважність Знайомлять із законами математики і фізики, дозволяють побачити їх роботу в дії Знайомлять з принципами проектування і створення механізмів Збагачують словниковий запас і розвивають навички спілкування при поясненні роботи моделі Навчають ефективно працювати в команді Вчать спостерігати і концентруватися Навчають основам алгоритмізації і побудови програм при програмуванні роботів Допомагають навчитися вирішувати складні завдання, розвивають абстрактне мислення Розвиває самостійність, завзятість і терпіння Навчають ефективно…Продовжити читати “Робототехніка”

Android game development

Android game development

Зареєструватись на курс Якщо у Вас є ідея цікавого додатку для Android і Ви готові її реалізувати і вивести свою власну програму на ринок. Ви не можете дочекатись того моменту, коли Ваш Android-додаток почнуть завантажувати, коли Ви отримаєте перші відгуки та прибутки … Але є лише одна проблема: у Вас немає підказки, з чого почати! Вивчати програмування самостійно досить складно, але з розвитком Android це може стати ще складнішим. Для того щоб програмувати на Android недостатньо лише розуміти  Java також потрібно встановити все програмне забезпечення Android і…Продовжити читати “Android game development”

Дитячо-юнацька школа підприємництва “Business Kids”

Розклад Ментори курсу Ціни Бонуси курсу Реєстрація Business Kids Дитячо-юнацька школа підприємництва   ТРЕНІНГОВИЙ ФОРМАТ НАВЧАННЯ Без нудних лекцій, з інтерактивами, турнірами, дослідженнями, творчими майстернями та бізнес-кейсами. БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩЕ Зустрічі з відомими бізнесменами – екскурсії на успішні підприємства міста, погляд зсередини на бізнес-процеси і експертні поради від ТОП-менеджерів. ПІДПРИЄМНИЦТВО ЯК ГРА! Саме в процесі гри людина пізнає цей світ вперше. Дорослішаючи, ми граємо в щось більш серйозне. Але методи залишаються незмінними. Бізнес-школа дозволяє дітям освоїти ази підприємництва з раннього віку. Як? Через гру! Програма школи МОДУЛЬ…Продовжити читати “Дитячо-юнацька школа підприємництва “Business Kids””

IT HOUSE & Настільні фінансові ігри для дітей

IT HOUSE & Настільні фінансові ігри для дітей

Дитячі бізнес-ігри У IT House coworking стартували  ігри 18 лютого! У процесі гри Cash— flow у дітей виробляється звичка зосереджуватися, уміло спілкуватися, логічно мислити. Формуються знання про певні фінансові поняття та механізми. Необхідність дотримання правил у грі та приймати рішення дає той досвід, який допомагає виробляти грамотну поведінку з грошима. Просто про фінанси? Як навчити своїх дітей стати і бути багатими? ➡️ Відповідь за грою!

Організувати навчання на базі IT House

Маєте ідеі для нових курсів чи воркшопів ІТ спрямування? Наш навчальний центр з радістю допоможе вам все організувати! Звертайтесь до нас зручним для вас способом

Заповніть форму Заповніть форму Перейти на форму
Надішліть нам листа Надішліть нам листа contact@it-house.com.ua
Зателефонуйте нам Зателефонуйте нам +380 068 767 9258