Літній ІТ Табір

Тривалість
2 тижні
Інтенсивність
ПН-ПТ з 9:00-18:00 год.
Початок курсів
Червень 18, 2018
Вартість
2500 грн

Ціль табору – не лише навчити дітей програмувати і працювати з різними комп’ютерними програмами, а й сформувати у них набір навичок і вмінь, які допоможуть їм пристосуватись до постійних змін у світі.

Під час перебування в ІТ таборі діти вивчать основи:

– веб-дизайну;
– алгоритмічного мислення;
– обробки відео;
– фотошопу;
– графічного дизайну,
– робототехніки.

А також дітки вивчають англійську мову, створюють власні ютуб канали, розпочинають ведення блогів і грають в розвиваючі бізнес-ігри.

IT Табір триває 2 тижні

Заняття проходять з 9:00 – 18:00 год.
Вік дітей: 8-15 років.

Дати заїздів: 

18 червня – 29 червня
2 липня – 13 липня
16 липня – 27 липня
30 липня – 10 серпня
13 серпня – 24 серпня

*харчування входить у вартість (комплексний обід та чай/печиво протягом дня)

Настає пора літніх канікул, і ми підготували нову програму майстер-класів, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне, корисними.

У літньому таборі діти будуть пробувати себе в різних комп’ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів та викладачів ІТ Академії. Дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії.

Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

На Вашу дитину чекають:

  • заняття з робототехніки
  • заняття з англійської мови
  • робота в графічних редакторах
  • захоплюючі майстер-класи від наших педагогів
  • квести та ігри від аніматора

спілкування з ровесниками-прихильниками IT сфери

 Програма Літнього ІТ табору : 

День перший:

“День знайомств”

  1. Відкриття табору.
  2. Ознайомлення з режимом роботи, правилами поведінки в таборі
  3. Сніданок
  4. Заняття з елементами тренінгу «Давайте познайомимося». Вправи на згуртування групи.
  5. Обід
  6. Заняття з англійської мови (1 год)
  7. Photoshop (1 год 30 хв)
  8. HTML (1 год)
  9. Робота з google документами (30 хв)
  10. Розважальний квест  «Знайомство з ІТ Табором»;
  11. Вечеря
  12. Бесіда «Твоя дорога до табору».
  13. Попередження дорожньо-транспортного травматизму.
  14. Інструктаж «Охорона здоров’я влітку»

День другий:

“День історій”

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Квест по історії рідного міста
  5. Прогулянка парком
  6. Обід
  7. Заняття з англійської мови (1 год)
  8. HTML (1год 40 хв)
  9. BBC micro:bit (40 хв)
  10. Робота з google документами (1 год) (форматування тексту)
  11. Розважальна  програма «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»
  12. Бесіда «Безпека під час аварійних ситуацій»

День третій:

“День краси”

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Конкурс «Міс та містер табір»
  5. Кулінарний майстер-клас
  6. Обід
  7. Заняття з англійської мови (1 год)
  8. HTML  (1 год 40 хв)
  9. Бізнес – ігри (1 год)
  10. Python (40 хв)
  11. Майстер клас з декупажу
  12. Командні  ігри
  13. Бесіда «Комп’ютер і здоров’я людини».

День четвертий:

«День печеної картоплі»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Виставка робіт «Умілі ручки»
  5. Заняття з англійської мови (1 год)
  6. HTML (1 год 20 хв)
  7. СУБД MySQL  (1 год)
  8. Python (1 год)
  9. Піший похід у парк «Здоров’я». Рухливі ігри. На мангалі печемо картоплю.
  10. Бесіда «Лісова небезпека. Отруйні рослини».

День п’ятий:

«День дружби»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Спортивні змагання «Поклик джунглів» (мотузкове містечко)
  5. Обід
  6. Заняття з англійської мови (1 год)
  7. Бізнес – ігри (1 год)
  8. Photoshop (1 год 30 хв)
  9. Python (50 хв)
  10. Конкурс малюнків «Портрет друга»

День шостий:

«День талантів»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Караоке в таборі
  5. Конкурс на кращий музичний кліп
  6. Обід
  7. Заняття з англійської мови (1 год)
  8. Робототехніка Lego WeDo 2.0 (1 год 30 хв)
  9. Python (50 хв)
  10. Мистецтво виступу на публіці (1 год)
  11. Заняття з елементами тренінгу  «Моє творче Я»

День сьомий: 

«День казки»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Майстер-клас «Створюємо мультфільм»
  5. Командні  ігри
  6. Обід
  7. Заняття з англійської мови (1 год)
  8. Робототехніка Lego WeDo 2.0 (1 год 30 хв)
  9. Python (50 хв)
  10. HTML (1 год)
  11. PHP(50 хв)
  12. Заняття з елементами арт-терапії «Казка на новий лад».
  13. Зйомки кліпу.
  14. Бесіда «Твій зовнішній вигляд»

День восьмий:

«День пригод»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня.
  4. Майстер-клас « Паперокрафт».
  5. Екскурсія в музей технологій
  6. Обід
  7. Заняття з англійської мови (1 год)
  8. Бізнес – ігри (1 год)
  9. CSS (1 год 30 хв)
  10. СУБД MySQL (50 хв)
  11. Заняття з елементами арт-терапії «Театр тіней»
  12. Бесіда «Пустощі і кримінальна відповідальність»

День дев’ятий:

«День спорту та здоров’я»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня.
  4. Екскурсія до парку. Спортивні розваги на свіжому повітрі (ігри в м’яч, бамбінтон і т.д.)
  5. Обід
  6. Заняття з англійської мови (1 год)
  7. Photoshop (1 год 30 хв)
  8. PHP (1 год 20 хв)
  9. Microsoft Kodu Game Lab (30 хв)
  10. Правила пожежної безпеки.
  11. Тематична бесіда «Сірничок малий, а біда велика»

День десятий:

«День табору»

  1. Ранкова руханка
  2. Сніданок
  3. Розпорядок дня
  4. Анкетування «Що мені сподобалося в таборі».
  5. Обід
  6. Заняття з англійської мови (1 год)
  7. PHP (1 год 20 хв)
  8. Photoshop (1 год 30 хв)
  9. Microsoft Kodu Game Lab (30 хв)
  10. Конкурс малюнків «Табір, до побачення!»
  11. Наш табір найкращий. Закриття табірної зміни. Концертна програма.
  12. Святкова дискотека
  13. Бесіда-порада «Щоб канікули були цікавими».

123

Ментори

TOP