Робототехніка Lego

Тривалість
12 зан/2 год
Інтенсивність
1 раз на тиджень ПТ
Початок курсів
Вересень 7, 2018
Вартість
1560 грн

Курс «Робототехніка Lego» представляє унікальну можливість для дітей молодшого шкільного віку освоїти основи робототехніки, шляхом побудови різних лего-моделей.

Для проведення занять використовуються конструктори Lego WeDo 2.0. Вони дозволяють дітям від 6 до 10 років (це учні 1-4 класів) під керівництвом досвідчених викладачів конструювати роботів і створювати робототехнічні механізми різного рівня складності. У програму занять включено візуальте програмування та основи інженерної справи, моделювання.

Наші викладачі зробили все можливе, щоб навіть найскладніші і невідомі поняття зробити максимально простими і доступними для розуміння дитини. Кожна програма адаптована для розуміння дітьми, вона дозволяє з юного віку проявити свій талант до моделювання, відкрити в собі тягу до створення простих і складних робомеханізмов.

  • Крок 1 – Навчання. Кожен педагог усвідомлює важливість зацікавити учнів вже на самому початку навчання. Застосовуючи унікальну методику та планування занять – викладач завжди матиме відповідь на запитання “А що ми будемо конструювати сьогодні”? А це гарантія того, що уроки будуть цікавими та захоплюючими.  Уроки навчать дітей усвідомлювати роль технологій у сучасному житті, та використовувати час навчання для вивчення азів: математики, техніки і технології.

 

  • Крок 2 – Побудова. Будівництво роботів покликано розвивати у дітей моторику, комунікабельність, взаємодію та вміння працювати в команді. Під час конструювання, діти отримуватимуть покрокові інструкції щодо правильності побудови кожного елементу конструкції. Інтернет-платформа Robocamp забезпечить інформаційним та анімаційним супроводом кожну хвилину навчання дитини. Коли діти працюють в парах, у них розвиваються комунікативні навички. Коли конструктори зібрані, наступає час обговорення проекту та роз’яснення основних принципів роботи механізмів.

 

  • Крок 3 – Програмування. Програмування є грамотою 21-го століття, так що дітям які досягнули 6-сти річного віку, якраз на часі почати навчання азам програмування. Барвисті елементи електронних програм дозволяють зробити навчальний процес приємним та доступним.

 

  • Крок 4 – Гра. Коли справу зроблено, і всі роботи працюють належним чином, прийшов час для найважливішої частини уроку – час гри. Це коли діти бачать своїх LEGO WeDo 2.0 конструкції в дії та можуть з ними експерементувати.

Навчатись програмувати за допомогою програми  LEGO WedO 2.0 допомагає учням зрозуміти взаємозв’язок між їх роботою та досягнутими результатами. Адже не існує кращої мотивації, як конструювання власного робота, який “оживає” завдяки Вашому інтелекту!

 

 

Ментори

TOP