Loader

Перетвори свій потенціал в гроші. Тренінг по трейдингу

День
01 лютого
Місце вул. С. Бандери, 42/2
Час
13:00
Місце вул. С. Бандери, 42/2
Вартість:
₴100

Тренінг про нові можливості заробітку на фондовому ринку, підготовлений трейдером-практиком на підставі власних спостережень, досліджень, методик  та власного досвіду, що зведені в єдину торгову систему, яка довела свою ефективність.

 

Для кого буде цікаво?

  • тим, кому цікаві нові можливості заробітку і розвитку власної кар'єри на фондовому ринку і тим, хто потребує якісних рекомендацій і відчутної підтримки на початковому етапі.
  •  хто вже почав торгувати, але хоче дізнатися про додаткові можливості та перспективи  для прибуткової торгівлі на  фондовому ринку.
  • хто любить аналізувати і прогнозувати, довіряє своїй інтуїції і хочете навчитися заробляти за допомогою власного інтелекту.
  • студентам та випускникам економічних спеціальностей
  • усім бажаючим отримати нові знання

 

ПРОГРАМА:

Механізм та функція фондового ринку, його інфраструктура

Професійна учасники фондового ринку

Учасники біржових торгів

Інвестор vs трейдер

Торгова платформа

Статистика, звітність трейдера

 Головні правила успішного трейдингу

 

Хто такий трейдер?

 Сенс цієї професії полягає в купівлі валют, акцій або інших активів за однією вартістю і подальшому їхньому перепродажу за вищою ціною. Дохід його в даному випадку — сума різниці вартості активів.

Кар'єра трейдера може розвиватися у двох напрямках — робота на фінансових ринках з власним капіталом або робота в інвестиційній компанії та управління капіталом інших людей.

Один з основних робочих інструментів сучасного трейдера — комп'ютер з набором необхідного програмного забезпечення і доступом до мережі інтернет. Однак, головний робочий інструмент — це його інтелект, адже трейдинг — саме той бізнес, в якому ви можете реалізувати весь свій потенціал і заробляти, перетворюючи свій потенціал в гроші.

Хто проводить

Ігор Буяк

Ігор Буяк

«More good trades – more good traders»

- торгівець цінними паперами, сертифікат НКЦПФР - торгівець валютними та товарними деривативами, сертифікат УМВБ - торгівець товарними деривативами, сертифікат біржі «Агрекс» - трейдинг на біржах ПФТС та УБ/Україна; RTS(МБ)/ Росія; NYSE, NASDAQ/США - бізнес тренер, коуч трейдерів від 2014 - віддалений трейдер-скальпер / SFG trade Ltd., Canada - ліцензований НКЦПФР учасник фондового ринку України (брокерська, дилерська діяльність, андерайтинг)/тSky Invest Ltd., Ukraine/ -директор, співзасновник / Gull Express Ltd., Ukraine - маркетинг менеджер/ Gull Press Ltd., Ukraine