Підсумки другого етапу ІТ Табору 2017

Categories events

26 червня дітки продовжили удосконалювати свої знання в ІТ сфері.

З ЧОГО МИ ПОЧИНАЛИ НАВЧАННЯ

Спочатку дітки вчились працювати із Google документами, потім за допомогою комп’ютерних ігор Blockly, Scratch, CodeCombat i Microsoft Kodu Game Lab вивчали основи алгоритмів і програмування. Далі вони вивчали веб-дизайн і Python.  Одним із найзахопливіших занять для дітей було вивчення основ фотошопу.

КИМ МИ БУДЕМО?

Першого дня в ІТ Таборі дітки писали тест “Моя майбутня професія” для того, щоб визначити до якого виду діяльності у них є здібності. Дехто був приємно здивований отриманим результатом, а дехто дізнався про те, що потрібно змінити і які нові якості характеру необхідно розвивати у собі для того, щоб займатись обраною професією.

ПРОБУЄМО СЕБЕ У РОЛІ БІЗНЕСМЕНІВ І ЕРУДИТІВ

Декілька раз на тиждень дітки грали у розвиваючі бізнес-ігри: “Ерудит” і “Капіталіст”.  Ці ігри прекрасно допомогли згуртувати дітей, навчили їх працювати разом,  ділити обов’язки між собою і розвинули лідерські навички та вміння комунікувати між собою. Бізнес-ігри показали діткам, що для перемоги необхідно добре продумувати кожен свій крок і будувати стратегії.

УСПІШНА ЛЮДИНА: ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД

До нашого табору завітала психолог Попович Наталя і провела бесіду на тему “Хто така успішна людина?”. В процесі заняття дітки висловлювали свої думки на цю тему, обговорювали їх, а також дізнались як стати успішним.

ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ YOUTUBE

Створення популярного каналу на YouTube – це досить складне завдання, яке потребує не тільки вміння обробляти відео, а й врахування багатьох інших чинників. Яких саме чинників? Про них на тренінгу розповів  Михайло Сас – відомий тернопільський ютубер.

ФОТОЗВІТ

Залишити коментар

avatar
500