Підсумки третього заїзду ІТ табору 2017

Categories events

10 липня стартував третій заїзд дитячого ІТ табору.

З ЧОГО МИ ПОЧИНАЛИ НАВЧАННЯ

Спочатку дітки вчились працювати із Google документами, потім за допомогою комп’ютерних ігор Blockly, Scratch, CodeCombat i Microsoft Kodu Game Lab вивчали основи алгоритмів і програмування. Далі вони вивчали веб-дизайн і Python.  Одним із найзахопливіших занять для дітей було вивчення основ фотошопу.

ПРОБУЄМО СЕБЕ У РОЛІ БІЗНЕСМЕНІВ І ЕРУДИТІВ, а також розвиваємо свою уяву

Декілька раз на тиждень дітки грали у розвиваючі бізнес-ігри: “Ерудит”,  “Капіталіст” і “Уява”.  Ці ігри прекрасно допомогли згуртувати дітей, навчили їх працювати разом,  ділити обов’язки між собою і розвинули лідерські навички та вміння комунікувати між собою. Бізнес-ігри показали діткам, що для перемоги необхідно добре продумувати кожен свій крок і будувати стратегії. А неординарна гра “Уява” допомогла розвинути образність і гнучкість мислення у дітей.

Вивчаємо англійську мову у три етапи

Заняття з англійської мови були поділені на три частини:
  • вивчення слів по темах (наприклад, емоції, професії……),
  • вивчення граматики і закріплення її в процесі гри в розмовній і письмовій мові,
  • перегляд тематичних коротких англомовних відео відповідно до теми слів, які дітки вивчали на уроці. Ці відео допомагали закріпити словниковий запас, а також допомагали тренуватись сприймати мову на слух і розуміти її.

Створення роботів таке захоплююче і цікаве!

Дітки працювали над створюванням роботів у два етапи: на першому етапі вони складали робота (машинку) за допомогою конструктора Lego, а на другому етапі – робили так, щоб складений робот виконував певні поставлені перед ним завдання, а саме: дітки на комп’ютері за допомогою програми WE DO 2.0 (яка  побудована у вигляді пайзлів) задавали роботові певні команди (наприклад, якщо вони склали машинку, то ця машинка мала їхати, в неї мали світитись лампочки і вона мала реагувати на перешкоди і рухи).

Яка я особистість?

Всі ми любимо проходити різні психологічні тести і дізнаватись про себе щось нове. Наші дітки не виняток. На одному із занять у них була така можливість. Результати тесту здивували всіх, адже дехто відкрив у себе нові раніше невідомі сторони і здібності.

Вивчаємо основи психології і вчимось співпрацювати із людьми

Хто б міг подумати що наука “психологія” зовсім не складна? Мабуть кожен із нас хоч раз у житті мріяв про те аби читати людей як доктор Лайтмен із відомого серіалу “Теорія брехні”. На уроках психології наші дітки вчились читати міміку і жести людей і спілкуватись із глухонімими. Проте це не єдине чого вони навчились. Дітки вивчали основи:
  •  лідерства: вчились представляти інформацію і як себе правильно поводити,
  • конфліктології: дітки вчились як поводитись у тому випадку, коли виник конфлікт, як уникати конфліктів, як ефективно комунікувати з людьми,
  • командоутворення: дітки вчились працювати у команді, розприділяти обов’язки і нести за них відповідальність.

Ейдетика в ІТ таборі

Під час навчання в ІТ таборі дітки здобули один із найважливіших навиків, який їм ще не один раз пригодиться в житті – навик запам’ятовування інформації швидко і на тривалий проміжок часу.Психолог Попович Наталя не залишила поза увагою і розвиток спостережливості та логіки. За допомогою спеціальних вправ та ігор вона розвинула в діток не лише цікавість до навчання, а й стимулювала їх розвиватись як особистість.

Невеличкий фотозвіт із заннять в ІТ таборі

 

Залишити коментар

avatar
500