Про нас

IT HOUSE - це багатофункціональний простір у Тернополі, місце, де створюються прогресивні IT-проекти і проводяться найбільш значущі конференції та освітні події, а також численні заходи: майстер-класи, уроки, тренінги, презентації, навчальні курси.
Ми поєднали коворкінг та навчальний хаб в одній локації.

У Коворкінгу IT HOUSE передбачені місця для індивідуальної роботи і для роботи великих творчих команд. При цьому тут все влаштовано так, щоб наші клієнти відчували максимальний комфорт для продуктивної діяльності, а креативна атмосфера сприятиме спілкуванню, корисним знайомствав, творчій взаємодії, обміну досвідом та ідеями.

Навчальний хаб IT HOUSE націлений на ефективне навчання в сфері інформаційних технологій.
IT Academy пропонує комп'ютерні курси: початкові, програмування, робототехніки, графіки та дизайну, де викладачі-практикуючі спеціалісти. Також ми проводимо безкоштовні профільні івенти для студентів.

Ми даємо можливість навчатися, розвиватися, вдосконалюватися, не залишаючи наш простір

Приєднуйтесь!

Ми подбаємо про те, щоб ви могли сконцентруватися на своїх проектах/продуктах та не думати про робочу інфраструктуру: оренду офісу, оплату рахунків за комунальні послуги, прибирання і перекусах – все це ми зробимо за вас. У всіх резидентів коворкінгу відкритий безлімітний доступ в IT House – місце зустрічей, розвитку та відпочинку.

46000 Україна
Тернопіль, вул. Степана Бандери 42 / 2
Fb: https://www.facebook.com/ITHouseTernopil/
E-mail: contact@it-house.com.ua
Тел: +38 068 767 9258

Наша команда

TOP