Loader

Літній ІТ табір

День
08 липня
-
19 липня
Місце просп. С. Бандери, 42/2
Час
09:00
Місце просп. С. Бандери, 42/2
Вартість:
3000 грн
Зареєструватися

Якщо ваша дитина прихильник сучасних технологій, любить не тільки грати в комп’ютерні ігри, а ще й створювати їх, мріє потрапити у світ інновацій або створити програму майбутнього. Тоді IT House радий повідомити, що оголошується набір на Літній IT табір.

Програма кожної зміни передбачає: 
✔️3D ART
✔️створення власного мультфільму
✔️створення власного YOU TUBE каналу та блогу
✔️Minecraft 
✔️HTML
✔️Python
✔️CSS
✔️прогулянки та цікаві екскурсії.
✔️фотоквести
✔️майстер-класи
✔️та це ще не весь перелік тем, адже найцікавіше ви дізнаєтесь записавшись до нас у табір.

Хто проводить

Наталя Попович

Наталя Попович

Керівник напряму Школи лідерства та мотивації.Понад 18 років працює вчителем в Тернопільській школі-інтернаті І - ІІІ ступенів при Тернопільській обласній раді (для дітей з вадами розвитку) та у Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості для школярів та учнівської молоді на посаді завідувача відділом.Власноруч розробила та працює за авторською навчальною програмою з позашкільної освіти соціально - реабілітаційного напряму "Школа лідера"

Наталія Дольна

Наталія Дольна

Репетитор з англійської мови. Викладач, перекладач англійської мови. Освіта: ТНПУ ім. В. Гнатюка. Спеціальність: філолог англійської мови та літератури. Досвід викладання: 8 років. Професійна діяльність: підвищення рівня знання англійської мови, виконання домашніх завдань, підготовка до ЗНО.

Катерина Белюх

Катерина Белюх

Вчитель основ програмування та комп'ютерних наук. Професійна діяльність : проведення навчальних занять у ІТ таборі, навчання основ мови програмування Python i PHP, створення та програмування роботів Lego, 3D дизайн